Urs Resmi Site
Endüstri 4.0 Üretim Takip Çözümleri
MDC-MAX Üretim Veri Toplama/Görüntüleme Sistemi

Verimliliği arttırmak

Doğru, gerçek zamanlı veri toplama ile ekipman ve personelin performansını anlayın. Kaynakların daha iyi kullanılması ve veriye dayalı süreç ayarlamaları için üretim kaybının nedenlerini ve potansiyel iyileştirme alanlarını belirleyin.


Doğru veri toplama

Veri toplama sürecini otomatikleştirerek ve kolaylaştırarak manuel, zaman alıcı ve çoğu zaman hatalı veri toplama işlemini ortadan kaldırın.


Gerçek zamanlı izleme

Yanıt sürelerini iyileştirmek, olası hataları erken belirlemek ve genel şirket iletişimini geliştirmek için ekipman ve personelin performansını izleyin ve görselleştirin. Veriye dayalı farkındalık yoluyla operatör katılımını iyileştirin.


Gerçek zamanlı ve geçmiş raporlar

Tahminleri ortadan kaldırın. Makine duruş süresi, OEE ve diğer temel KPI'lar dahil olmak üzere özelleştirilmiş gerçek zamanlı ve geçmiş raporlarla üretiminizin iç işleyişini anlayın.


Yönetim süresini azaltın

Kağıt bağımlılığını ve yönetim süresini azaltın. Ekipman ve personelden alınan gerçek zamanlı verilerle ERP, MES veya diğer yönetim sisteminizi doğrudan güncelleyin.


Verilerinize her yerden erişin

Bir veya daha fazla sitedeki verilere doğrudan mobil cihazınızdan erişin. Ekipmanın durumunu veya operasyonunuz için kritik olan diğer bilgileri kolayca kontrol edin.

CIMCO MDC-Max, makinelerden ve personelden gerçek zamanlı olarak üretim verilerinin otomatik olarak toplanmasını sağlayan eksiksiz bir MDC çözümüdür. MDC-Max, üretim kaybının nedenlerini, potansiyel iyileştirme alanlarını belirlemek için doğru veriler sağlar ve sürekli iyileştirme için atölyenizin gerçek zamanlı olarak izlenmesini sağlar.


OEE, döngü süresi, boşta kalma süresi, kurulum süresi, kesinti süresi ve daha fazlasının otomatik hesaplanmasıyla raporlar ve çizelgeler oluşturun. MDC-Max, Canlı Ekranlar ile gerçek zamanlı makine izleme özelliğine sahiptir ve doğrudan makinede arıza süresi nedenlerini girmek için tamamen özelleştirilebilir bir Operatör arayüzüne sahiptir.


MDC-Max, birkaç makine ile tek kişilik operasyona ve birden fazla fabrikaya sahip kurumsal işletmeye fayda sağlayabilir. MDC-Max yazılımı oldukça esnektir ve mevcut ve gelecekteki veri toplama ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilir. MDC-Max, verileri merkezi bir sunucuda depolayan ağ bağlantılı bir çözüm olduğundan, üretimi birden çok konumdan izleyebilir ve verilere her yerden erişebilirsiniz.


Mevcut ERP sistemlerinizle bağlantı yapabilirsiniz, CNClerden otomatik gelen veriler ile kağıt sarfiyatı vb. önlemiş olursunuz Tv'den ERP ve üretim takibi anlık gösterebilme/atölyeniz/firma yetkilisi odası/karşılama bölümü vb.

Adres


Yelken Plaza,Kurtköy/Pendik,İstanbul