Urs Resmi Site
Endüstri 4.0 Üretim Takip Çözümleri
MDC-MAX Üretim Veri Toplama/Görüntüleme Sistemi

Üretim doküman yönetimi MDM

Üretim belgelerinizi düzenli, güvenli ve şirketinizdeki, örneğin atölyede, ofiste veya birden çok tesisteki uzaktan kullanıcılar için kolayca erişilebilir durumda tutun.


Zamandan tasarruf edin, daha akıllıca çalışın

MDM, kağıtsız atölye çalışması sağlamak için mevcut kurulumunuzla çalışacak şekilde tamamen özelleştirilebilir. Kullanıcılar ve makineler için dosya erişimini kısıtlayın, makinelere ve makinelerden dosya aktarın, duruma dayalı iş akışları kurun, raporlar oluşturun ve yerleşik sürüm oluşturma sistemiyle belgeleri kolayca yedekleyin veya geri yükleyin. MDM, tüm üretim belgelerinizi toplayan ve en sık kullandığınız uygulamalara kolay erişim sağlayan merkezi merkezdir. MDM, editörler, DNC ve MDC sistemleri gibi mevcut uygulamalarınızın yanı sıra önde gelen satıcıların CAD/CAM sistemleriyle entegre olur.


Her zaman doğru belgeyi alın

Üretim belgelerinize her yerden erişin. MDM, bir belgenin "doğru sürümüne" her zaman ve yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından erişilmesini sağlar


Belgeleri düzenli tutar

MDM, belirli belge türlerinin nerede saklanabileceğini ve bunlara kimlerin erişme yetkisi olduğunu kısıtlayarak belgelerinizi düzenli tutar.


Daha akıllıca çalışın

Önemli uygulamalarınıza, tüm üretim belgelerinize erişin ve makineler arasında ve makinelerden dosya aktarımlarını tek bir yerden yönetin.


Belgelere kısıtlı erişim

Dosyalara kimlerin erişebileceğini, dosyaları değiştirebileceğini, onaylayabileceğini veya aktarabileceğini ve hangi makinelere erişebileceğini kısıtlayın. Dosyaları düzenlerken kilitleyin ve dosyalar iade edildiğinde kullanıcı yorumları ve diğer bilgileri isteyin.


Bir çırpıda üretim raporları

PDF ve Word formatında Araç listeleri, Kurulum sayfaları, DNC işlemleri, araç kullanımı ve QA belgeleri gibi otomatik oluşturulan üretim belgeleri ve raporları ile zamandan tasarruf edin


Daha az dağınıklık, daha çevre dostu

Bunun yerine doğrudan atölyeden veya başka herhangi bir yerden dijital üretim belgelerine erişerek kağıt yığınını ve çıktıları azaltın.